Kabiezes kirolgunea-ko (Santurtzi) jarduerak

Jolasteko igerilekua
Jacuzzi
Ur eta aire txorroak
Zisne lepoak, ur-jauziak
Hidromasaje oheak
Eskoziar eta bitermika dutxak
Sentsazio dutxak (kromoterapia eta aromaterapia)
Izotz iturria
Turkiar bainua
Finlandiar sauna
Relax gela kromoterapiarekin
Tonifikazio zirkuitua
Zirkulazio zirkuitua
estresaren aurkako zirkuitua
Kabiezes zirkuitua
Zirkuitu bereziak
SPA TERMA: Bakarkako sarrera orokorra

Jolasteko igerilekua Jacuzzi Ur eta aire txorroak Zisne lepoak, ur-jauziak Hidromasaje oheak Eskoziar eta bitermika dutxak Sentsazio dutxak (kromoterapia eta aromaterapia) Izotz iturria Turkiar bainua Finlandiar sauna Relax gela kromoterapiarekin Tonifikazio zirkuitua Zirkulazio zirkuitua estresaren aurkako zirkuitua Kabiezes zirkuitua Zirkuitu bereziak

  • Abonatuko prezioa: 8,00 €
  • Ez abonatuko prezioa: 12,00 €
  • Ordutegia: Goizeko ordutegiak Astelehenetik ostiralera: 10:00etatik 13:00etara 90 minutuko bi txanda egongo dira. 10:00etatik 11:30era eta 11:30etik 13:00etara Larunbat, igande eta jai egunetan: 9:30tik 14:00etara 90 minutuko hiru txanda egongo dira. 9:30tik 11:00etara, 11:00etatik 12:30ra eta 12:30etik 14:00etara Arratsaldeko ordutegiak Astelehenetik ostiralera: 16:30etik 21:00etara 90 minutuko hiru txanda egongo dira. 16:30etik 18:00etara, 18:00etatik 19:30era eta 19:30etik 21:00etara Larunbatetan: 16:00etatik 20:30etara 90 minutuko hiru txanda egongo dira. 16:00etatik 17:30era, 17:30etik 19:00etara eta 19:00etatik 20:30era
  • Izena emateko beharrezkoa da instalazioen arduradunekin elkarrizketa: 94 493 73 29

Jolasteko igerilekua
Jacuzzi
Ur eta aire txorroak
Zisne lepoak, ur-jauziak
Hidromasaje oheak
Eskoziar eta bitermika dutxak
Sentsazio dutxak (kromoterapia eta aromaterapia)
Izotz iturria
Turkiar bainua
Finlandiar sauna
Relax gela kromoterapiarekin
Tonifikazio zirkuitua
Zirkulazio zirkuitua
estresaren aurkako zirkuitua
Kabiezes zirkuitua
Zirkuitu bereziak

SPA TERMA: 65 urtetik gora

Jolasteko igerilekua Jacuzzi Ur eta aire txorroak Zisne lepoak, ur-jauziak Hidromasaje oheak Eskoziar eta bitermika dutxak Sentsazio dutxak (kromoterapia eta aromaterapia) Izotz iturria Turkiar bainua Finlandiar sauna Relax gela kromoterapiarekin Tonifikazio zirkuitua Zirkulazio zirkuitua estresaren aurkako zirkuitua Kabiezes zirkuitua Zirkuitu bereziak

  • Abonatuko prezioa: 6,00 €
  • Ez abonatuko prezioa: 12,00 €
  • Ordutegia: Ordutegiak: astelehenak, astearteak, asteazkenak y ostegunak ( jaiegunak ezik) 10:00etatik - 14:00etara arte
  • Izena emateko beharrezkoa da instalazioen arduradunekin elkarrizketa: 94 493 73 29

Jolasteko igerilekua
Jacuzzi
Ur eta aire txorroak
Zisne lepoak, ur-jauziak
Hidromasaje oheak
Eskoziar eta bitermika dutxak
Sentsazio dutxak (kromoterapia eta aromaterapia)
Izotz iturria
Turkiar bainua
Finlandiar sauna
Relax gela kromoterapiarekin
Tonifikazio zirkuitua
Zirkulazio zirkuitua
estresaren aurkako zirkuitua
Kabiezes zirkuitua
Zirkuitu bereziak

SPA TERMA: Bakarkako hilabeteko abonoa

Jolasteko igerilekua Jacuzzi Ur eta aire txorroak Zisne lepoak, ur-jauziak Hidromasaje oheak Eskoziar eta bitermika dutxak Sentsazio dutxak (kromoterapia eta aromaterapia) Izotz iturria Turkiar bainua Finlandiar sauna Relax gela kromoterapiarekin Tonifikazio zirkuitua Zirkulazio zirkuitua estresaren aurkako zirkuitua Kabiezes zirkuitua Zirkuitu bereziak

  • Abonatuko prezioa: 45,00 €
  • Ez abonatuko prezioa: 60,00 €
  • Ordutegia: Goizeko ordutegiak. Asteartetik igandera eta jaiegunak: 10.00-14.00. Arratsaldeko ordutegiak. Astelehenetik ostiralera: 16.30-21.30. Larunbatetan: 16.30 - 20.30.

Spinning , Circuito Sinergy , Zumba, kemagrasas , G.A.P, Body bar, Aerobic, Gimnasio de fitness, hipopresivos.
( kuota bakarra jarduera ugari eta dohain  spa-ko sarrera bat aste artean erabiltzeko) Multiaktibitatea

Spinning , Circuito Sinergy , Zumba, kemagrasas , G.A.P, Body bar, Aerobic, Gimnasio de fitness, hipopresivos. ( kuota bakarra jarduera ugari eta dohain spa-ko sarrera bat aste artean erabiltzeko)

  • Abonatuko prezioa: 35,00 €
  • Ez abonatuko prezioa: 46,00 €
  • Ordutegia: fitnezeko gela: Astelehenetik ostiralera : 09:00 - 22:00. larunbatak: 09:30-13:30 eta 13:30-20:30. Igandetan eta jaiegunetan: 09:30-13:30 informazioa gehiago nahi baduzu instalazioarekin harremanetan jarri

Spinning , Circuito Sinergy , Zumba, kemagrasas , G.A.P, Body bar, Aerobic, Gimnasio de fitness, hipopresivos.
( kuota bakarra jarduera ugari eta dohain  spa-ko sarrera bat aste artean erabiltzeko)
Multiaktibitatea urtetik beherako eta 65 urtetik gora

Spinning , Circuito Sinergy , Zumba, kemagrasas , G.A.P, Body bar, Aerobic, Gimnasio de fitness, hipopresivos. ( kuota bakarra jarduera ugari eta dohain spa-ko sarrera bat aste artean erabiltzeko)

  • Abonatuko prezioa: 32,00 €
  • Ez abonatuko prezioa: 42,00 €
  • Ordutegia: fitnezeko gela: Astelehenetik ostiralera : 09:00 - 22:00. larunbatak: 09:30-13:30 eta 13:30-20:30. Igandetan eta jaiegunetan: 09:30-13:30 informazioa gehiago nahi baduzu instalazioarekin harremanetan jarri

Igeriketa 6 urtetik gora aisialdirako igeriketa

Igeriketa

  • Abonatuko prezioa: 31,00 €
  • Ez abonatuko prezioa: 50,00 €
  • Ordutegia: Goizeko ordutegiak. Asteartetik igandera eta jaiegunak: 10.00-14.00. Arratsaldeko ordutegiak. Astelehenetik ostiralera: 16.30-21.30. Larunbatetan: 16.30 - 20.30.

Jarduera bakarra (kuota 1 = jarduera 1) Pilates

Jarduera bakarra (kuota 1 = jarduera 1)

  • Abonatuko prezioa: 33,00 €
  • Ez abonatuko prezioa: 44,00 €
  • Ordutegia: Goizeko ordutegiak. Asteartetik igandera eta jaiegunak: 10.00-14.00. Arratsaldeko ordutegiak. Astelehenetik ostiralera: 16.30-21.30. Larunbatetan: 16.30 - 20.30.

Jarduera bakarra (kuota 1 = jarduera 1) Yoga

Jarduera bakarra (kuota 1 = jarduera 1)

  • Abonatuko prezioa: 33,00 €
  • Ez abonatuko prezioa: 44,00 €
  • Ordutegia: Goizeko ordutegiak. Asteartetik igandera eta jaiegunak: 10.00-14.00. Arratsaldeko ordutegiak. Astelehenetik ostiralera: 16.30-21.30. Larunbatetan: 16.30 - 20.30.

Jarduera bakarra (kuota 1 = jarduera 1) TENIS

Jarduera bakarra (kuota 1 = jarduera 1)

  • Abonatuko prezioa: 60,00 €
  • Ez abonatuko prezioa: 43,00 €
  • Ordutegia: Goizeko ordutegiak. Asteartetik igandera eta jaiegunak: 10.00-14.00. Arratsaldeko ordutegiak. Astelehenetik ostiralera: 16.30-21.30. Larunbatetan: 16.30 - 20.30.

Jarduera bakarra (kuota 1 = jarduera 1) PADEL

Jarduera bakarra (kuota 1 = jarduera 1)

  • Abonatuko prezioa: 43,00 €
  • Ez abonatuko prezioa: 60,00 €
  • Ordutegia: Goizeko ordutegiak. Asteartetik igandera eta jaiegunak: 10.00-14.00. Arratsaldeko ordutegiak. Astelehenetik ostiralera: 16.30-21.30. Larunbatetan: 16.30 - 20.30.

Areto futbola Kirol Kantxa

Areto futbola

  • Abonatuko prezioa: 45,00 €
  • Ez abonatuko prezioa: 55,00 €
  • Ordutegia: Goizeko ordutegiak. Asteartetik igandera eta jaiegunak: 10.00-14.00. Arratsaldeko ordutegiak. Astelehenetik ostiralera: 16.30-21.30. Larunbatetan: 16.30 - 20.30.

igeriketa HAURDUNENTZAKO UR JARDUERA

igeriketa

  • Abonatuko prezioa: 35,00 €
  • Ez abonatuko prezioa: 50,00 €
  • Ordutegia: astelehenak eta asteazketak 11:45tik - 12:30ta arte